Indywidualne biegi przełajowe.

Indywidualne biegi przełajowe.

Reprezentacja dziewcząt LMK w indywidualnych biegach przełajowych

o Mistrzostwo Miasta

w sezonie 2015/2016.

 

Wynik sportowy:

 

1 500 m dziewcząt szkoły ponadgimnazjalne.

INDYWIDULANE BIEGI PRZEŁAJOWE 2015/2016.

 

1

Warchoł Justyna

 

ZSA

2

Jałoszyńska Agata

1997

ABiS

3

Gabryszewska Kinga

1999

LZK

4

Waśkowska Adrianna

1998

IILO

5

Waśkowska Alicja

1998

IILO

6

Gałka Agnieszka

1997

ZSEk

7

Przyłucka Natalia

1998

ZSCH

8

Zawadzka Patrycja

1997

ZACh

9

Piotrowska Gabriela

1998

IILO

10

Czapska Dominika

1998

LZK

11

Wojciechowska Aleksandra

1998

IILO

12

Patyk Marta

1998

IILO

13

Woźnicka Dominika

1998

LZK

14

Tomczewska Zuzanna

1998

LZK

15

Mańkowska Justyna

1999

LMK

16

Gorzycka Justyna

1997

IILO

17

Zawadzka Klaudia

1997

ZSCH

18

Łukaszewska Ewa

 

ZSA

19

Wojtasiak Julia

1999

LMK

20

Pacholska Natalia

1998

IILO

21

Lewandowska Dominika

1999

LZK

22

Zawalska Magdalena

1998

IILO

23

Mroczkowska Sylwia

 

ZSEk

24

Rutkowska Marta

1998

ZSEk

25

Orłowska Klaudia

1998

ZSCH

26

Lubrant Weronika

1998

ZSCH

27

Kica Wiktoria

1999

LZK

28

Leśniewska Emilia

1999

LMK

29

Frontczak Magdalena

1997

ZSCH

30

Krajewska Alicja

1999

LMK

31

Chenc Alicja

1999

LZK

32

Maciejewska Anna

1997

ABiS

33

Jackiewicz Natasza

1997

ABiS

34

Skarżyńska Weronika

1997

ZSCH

35

Skarżyńska Weronika

1997

ZSCH

 

Opiekun reprezentacji dziewcząt: Luiza Dryńska.

 

 

Reprezentacja chłopców LMK w indywidualnych biegach przełajowych

o Mistrzostwo Miasta

w sezonie 2015/2016.

 

 

2000 m chłopców szkoły ponadgimnazjalne.

INDYWIDULANE BIEGI PRZEŁAJOWE 2015/2016.

1

Klonowski Adrian

1997

LMK

2

Jaworski Daniel

1997

ZSS

3

Sarczyński Damian

1999

ZSS

4

Dobruń Adam

1997

ZSEl

5

Dębczyński Cezary

1997

ZSS

6

Gawrysiak Cezary

1998

IILO

7

Chybciński Emil

1997

LZK

8

Łojewski Kacper

1998

ZSS

9

Podgórski Rafał

1997

ZSS

10

Grzegorzewski Dominika

1998

ZSEl

11

Chlewicki Marcin

1999

ZSEl

12

Jaroszewski  Lucjan

1997

ZSEl

13

Mulawa Krzysztof

1998

LMK

14

Kacprzyk Maksymilian

1997

LMK

15

Józwiak Radoslaw

1997

LMK

16

Lewkowicz Arkadiusz

1998

ZSS

17

Wycichowski Patryk

1998

IILO

18

Oleszczuk Kacper

1999

IILO

19

Karpiński Oskar

1999

LZK

20

Wydra Patryk

1997

ZSEl

21

Wiliński Michał

1998

LMK

22

Wasielewski Mateusz

1998

IILO

23

Rosiński Przemysław

1998

ZSEl

24

Janulewski Michał

1999

LZK

25

Zboiński Adam

1998

LMK

26

Kapeliński Błażej

1999

ZSCH

27

Woźniak Mateusz

1997

ZST

28

Budzynski Tomasz

1999

LZK

29

Surmacki Adrian

1998

ZSEk

30

Kodymowski Adam

1997

LMK

31

Hemmerling Kamil

 

MOW

32

Ordonski Oskar

1997

ABiS

33

Błaszczyk Jakub

 

MOW

34

Skibiński Kamil

1997

ZST

35

Łącki Artur

1998

ZSS

36

Szymański Jakub

1999

LZK

37

Gołębiewski Daniel

1997

IILO

38

Gołębiewski Przemysław

1997

ZSEk

39

Gołdysiak Kacper

1999

ZSB

40

Stojak Patryk

1997

ZST

41

Mertka Jonasz

1999

LZK

42

Gawrysiak Kacper

1999

ZST

43

Wiliński Patryk

1999

ZSB

44

Gładkowski Bartosz

1998

ZSCH

45

Kogut Przemysław

 

MOW

46

Rutkowski Sebastian

1998

ZSCH

47

Mielczarek Gracjan

1998

ZSEk

48

Pietrzak Kacper

1999

ZSEk

49

Głąb Mateusz

1999

ZSCh

50

Baryza Bartosz

1999

LZK

51

Niedźwiecki Filip

 

MOW

52

Nowakowski Albert

1997

ZST

53

Labudda Patryk

 

MOW

54

Kostuniak Patryk

1999

LMK

55

Białek Maciej

1999

LZK

56

Kalociński Oskar

1999

ZSEk

57

Dalentka Kacper

1999

ZST

58

Wesołowski Filip

1999

ZSEl

59

Dybalski Daniel

1999

ZST

60

Krasucki Damian

1998

ZSB

61

Wesołowski Kacper

1999

ZSEl

62

Kreczman Mateusz

1999

ZSS

63

Świątecki Dawid

1999

ZSCH

64

Łegowski Korneliusz

1999

ZSEk

65

Boczyński Aron

1997

ABiS

66

Łachoda Michał

 

MOW

67

Kucha Hubert

1998

ZSCH

 

Opiekun reprezentacji chłopców: Bartłomiej Wiśniewski.

 

BY TU.