Pływanie.

Pływanie.

Reprezentacja LMK w pływaniu

w sezonie 2014/2015.

 

Opiekun reprezentacji: Tomasz Ulanowski

Wynik sportowy:

Komunikat końcowy Mistrzostw Włocławka SPG w pływaniu.

Styl dowolny chłopcy

  1. Witold Smok LZK 0:24:98
  2. Adam Kodymowski LMK 0:25:82
  3. Szymon Grymuza LMK 0:30:26
  4. Michał Biliński IV LO 0:30:38
  5. Damian Lewandowski ZSS 0:34:63
  6. Wiktor Krysztofek ZSE 0:34:70
  7. Bartosz Udałowski ZSS 0:35:64
  8. Patryk Grzywacz ZSS 0:37:16 PK
  9. Igor Wypijewski ZSE 0:37:42

Styl zmienny 100 m dziewczęta

  1. Dominika Matusiak LZK 1:27:87
  2. Dominika Nowicka ZSK 1:56:57

Styl klasyczny dziewczęta

  1. Joanna Urbańska LMK  0:40:44
  2. Kasia Kasprowicz LZK    0:41:89
  3. Gabrysia Strzelecka LMK 0:44:70
  4. Julia Siatecka Długosz 0:50:53
  5. Oliwia Ulińska  II LO 0:52:21
  6. Wiktoria Ulińska II LO 0:54:91

Styl klasyczny chłopcy

  1. Mateusz Szymański IV LO 0:32,71
  2. Łukasz Popławski LZK 0:32:81
  3. Michał Biliński IV LO 0:37:04
  4. Jakub Wojtasiak LMK 0:40,22
  5. Igor Wypijewski ZSE 0:45:26
  6. Radosław Zaborowski LMK 0:47:09
  7. Wiktor Matejski ZSS 0:52:22
  8. Hubert Nawierszuk ZSE 1:04:18

Styl dowolny dziewczęta

  1. Alicja Wałkowska II LO 0:31:83
  2. Anna Bartoszyńska LMK 0:33:29
  3. Joanna Urbańska LMK 0:33:30
  4. Kasia Kasprowicz LZK 0:34:56

Styl grzbietowy dziewczeta

  1. Joanna Cupryś LZK 0:37:07
  2. Ada Waśkowska II LO 0:38:83
  3. Izabela Kruzyńska LMK 0:39:14
  4. Lidia Jurczykowska LMK 0:46:01
  5. Marysia Sas Wisłocka II LO 0:51:63

Styl grzbietowy chłopcy

  1. Witold Smok LZK 0:25:74
  2. Michał Misiak LZK 0:29:41
  3. Bartosz Groszewski IV LO 0:32:76
  4. Damian Deskiewicz LMK 0:39:09
  5. Rafał Pańka ZSS 0:41:16
  6. Artur Łykowski ZSB 0:43:57
  7. Wiktor Krzysztofiak ZSE 0:45:37
  8. Hubert Namiesnik ZSE 0:47:66
  9. Norbert Derkiewicz II LO 0:51:62

Styl motylkowy dziewczeta

  1. Dominika Matusiak LZK 0:34:11
  2. Anna Bartoszyńska LMK 0:40:51
  3. Gabrysia Strzelecka LMK 0:40:51

Styl motylkowy chłopcy

  1. Łukasz Popławski LZK 0:27:65
  2. Konrad Ruciński LZK 0:27:90
  3. Bartosz Groszewski IV LO 0:29:21
  4. Szymon Grymuza LMK 0:35:65
  5. Mateusz Skoczylas ZSE 0:36:76
  6. Dominik Warkocki ZSE 0:40:72

Sztafety 4x50 m chłopców

  1. LZK 1:50:38
  2. IV LO 2:01:50
  3. LMK 2:03:96
  4. ZSE 2:16:97
  5. ZSS 2:30:82

Styl zmienny 100 m chłopcy

  1. Michał Misiak LZK 1:06;63
  2. Mateusz Szymański IV LO 1:11:27
  3. Adam Kodymowski LMK 1:15:34
  4. Paweł Wypijewski LZK 1:15:85
  5. Mateusz Skoczylas ZSE 1:32:39

Sztafety 4x50 m dziewczęta

  1. LZK 2:14:21
  2. LMK 2:14:36
  3. II LO 2:37:16
  4. Długosz 2:57:00

 

Zawody koordynował Jarosław Marciniak

 

 

By TU za SZS Włocławek.